fbpx

Przygoda w Indiach Północnych

2 – 17 MARCA 2025  |  3120 EUR

Daj sobie szansę na odkrycie siebie z nowej perspektywy, poprzez doświadczenia zebrane w podróży z plecakiem przez różnorodne kolory, zapachy i smaki Indii Północnych.

Naucz się jak mimo wszechobecnego chaosu odnajdywać spokój i równowagę za pomocą narzędzi, które oferuje praktyka jogi i ajurwedy.

“Umysł wypełniony nowym doświadczeniem nie powróci już nigdy do swoich dawnych rozmiarów.”

< Zapisy trwają>

Co, gdzie i kiedy?

SZCZEGÓŁY WYPRAWY

 • TERMIN: 2 – 17 MARCA 2025 (14 nocy)
 • CENA: 3120 EUR  (Bilety lotnicze w cenie)
 • W PROGRAMIE:
  • Zwiedzanie Nowych Delhi, Agry (Taj Mahal), Waranasi, Bodh Gaya i Rishikeshu
  • Wyprawa tematyczna: Transformacja umysłu i ducha, za pomocą nowych doświadczeń oraz narzędzi oferowanych przez jogę i ajurwedę
  • Nauka i doświadczenie Ajurwedy
  • Praktyka jogi pod okiem nauczycieli z Indii i w oryginalnych lokalizacjach (zajęcia dopasowane do wszystkich poziomów zaawansowania)

< Zapisy trwają>

Czym jest Przygoda w Indiach?

ROZWÓJ UMYSŁU I DUCHA

Przygoda w Północnych Indiach z Jogą i Ajurwedą to nie tylko okazja do zwiedzania najważniejszych atrakcji regionu, takich jak Taj Mahal, starożytne Waranasi, drzewo oświecenia Buddy czy stolica jogi u podnóży Himalajów, ale także niezwykła szansa na głębsze poznanie samego siebie.

Wyprawa pozwoli nam wstrząsnąć tym, co jest nam znane, wyjść poza materialną strefę komfortu, aby odnaleźć bezpieczeństwo i szczęście w oddechu oraz bicie serca, gdziekolwiek się znajdziemy. Dzięki zebranym doświadczeniom poczujemy się jak nowo narodzeni i odzyskamy radość z każdej chwili życia!

Dlaczego przygoda?

TWOJE POWODY

KAMERALNA

Dzięki małej grupie uczestników, liczącej do 16 osób, każdy ma szansę dzielić się swoimi refleksjami oraz nawiązywać głębokie przyjaźnie z towarzyszami podróży.

AUTENTYCZNA

W celu autentycznego doświadczenia różnorodności Indii, podczas wyprawy unikamy dróg typowych dla turystów i przemierzamy te same szlaki, którymi poruszają się ich mieszkańcy.

ŚWIADOMA

Aby nasza wyprawa była inspiracją do okrywania siebie, uczestnicy otrzymują dzienniki podrózy, które pomagają integrować zdobywane doświadczenia i przyswajać założenia jogi oraz ajurwedy.

Zobacz filmik

POCZTÓWKA Z OSTATNIEJ WYPRAWY

YouTube player

Co mówią inni?

OPINIE TYCH, KTÓRZY JUŻ SPRÓBOWALI

  Patrycja zaraziła mnie Ajurwedą podczas warsztatów „Joga i Ajurweda” gdzie w bardzo przystępny sposób zaszczepiła podstawowe koncepty i dała narzędzia które dobrze sprawdzają się w pełnym tempa życiu. Kolejnym etapem były indywidualne konsultacje, gdzie dostałam narzędziownik skrojony na moja miarę i sporą porcję inspiracji, która ostatecznie zaprowadziła mnie do Indii. Tam, z niesamowitym wsparciem Patrycji doświadczyłam Ajurwedy u źródła. O tym można opowiadać by długo – ale na pewno po tym wyjezdzie nic już nie jest takie samo! I dobrze! 🙂 Dziękuję Patrycja <3

  – Agata L.

  Świetna wyprawa do Indii, polecam bardzo wypoczynkowo i prozdrowotnie. Cudowna podróż do siebie, budowanie samoświadomości i wpływanie na swoje życie :)) Czułam się zaopiekowana w każdym momencie tej podróży. Bardzo dziękuję Patrycjo :)) Za rok wracam :))

  – Sylwia W.

  Słowami nie jestem w stanie podziękować Patrycji Sadowskiej za jej wspaniałe, merytorycznie i arcyciekawie wykłady i warsztaty z Ajurwedy prowadzone w mojej Szkole Jogi. Uczestniczki i ja dzięki Patrycji klarownym przekazom zyskałyśmy wiedzę o tym, jak wprowadzić równowagę i harmonię do swojego życia. To działa! Z całego serca dziękuję i polecam!

  – Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej

  Patrycja jest bardzo skuteczną terapeutką, dzięki której udało mi się poprawić pracę całego mojego organizmu. Dzięki jej radom i wsparciu rozwiązałyśmy problemy, w których lekarze medycyny zachodniej okazali się dla mnie nieskuteczni. Jej wskazówki stały się dla mnie nawykami, które wprowadziłam w życie na stałe, długotrwale poprawiając moje samopoczucie. Z czystym sumieniem polecam konsultacje z tą wspaniałą osobą!

  – Małgorzata N.

  Patrycja nauczyła mnie jak jeść i co jeść żeby czuć się dobrze. Poza wyborem produktów pasujących do sezonu dla mojej doszy nie mam żadnych ograniczeń i trzymam wagę! A jeżeli zdarzy mi się, gdzieś zbłądzić “jedzeniowo” to przeprowadzi przez detoks. Polecam!

  – Basia K.

  Cudowna holistyczna Terapeutka. Pomoże Wam w powrocie do zdrowia. Polecam całym sercem!

  – Aleksandra K.

Czy ta wyprawa jest dla mnie?

SPRAWDŹ SIĘ

Przygoda w Indiach Północnych to doświadczenie stworzone z myślą o osobach:

 • Otwartych na nowe doznania
 • Uwielbiających przygody
 • Ciekawych innych kultur
 • Poszukujących inspiracji
 • Lubiących zdobywać wiedzę u źródeł
 • Posiadających kondycję fizyczną, która pozwala na udział w pieszych wycieczkach

Zastanawiasz się, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, ponieważ nie masz doświadczenia z jogą i Ajurwedą?

Zdecydowanie tak! Lekcje jogi będą odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania, a sam program został zaprojektowany tak, aby uczestnicy mogli poznać i zrozumieć podstawowe koncepcje obu nauk w trakcie podróży.

Program Wyprawy

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Przygoda w Indiach Północnych to nie tylko podróż umożliwiająca zobaczenie najważniejszych zabytków, ale także unikalna okazja do głębszego poznania samego siebie poprzez doświadczenia zdobywane w trakcie wyprawy oraz narzędzia oferowane przez jogę i ajurwedę.

Naszym celem jest przedstawienie bogactwa i różnorodności Indii. Planujemy pokonać około 2700 km, aby zobaczyć regiony charakteryzujące się odmiennym klimatem, architekturą, różnicami w religii i kulturze.

Aby umożliwić uczestnikom autentyczne poznawanie Indii, świadomie zachęcamy do zanurzenia się w tłumie poprzez piesze wędrówki po zatłoczonych ulicach oraz podróże środkami transportu publicznego, takimi jak autoriksze, metro czy pociągi. Wierzymy, że to właśnie podczas codziennej interakcji z zapachami, kolorami i mieszkańcami Indii uczymy się o sobie najwięcej.

Aby nasza wyprawa była świadoma, uczestnicy na trasie otrzymują dzienniki podróży i zadania, które pomagają zrozumieć podstawowe założenia jogi i ajurwedy, a także integrować zdobywane doświadczenia. Wsparcie podczas podróży zapewnia organizatorka, terapeutka ajurwedy, i nauczycielka jogi akademickiej oraz klasycznej – Patrycja Sadowska.

Nowe Delhi i Agra

VATA | ISLAM

Naszą podróż rozpoczniemy od pulsującej stolicy Indii – Nowego Delhi. To właśnie tutaj, wśród gwaru i intensywnych bodźców, nasze zmysły po raz pierwszy zanurzą się w wirze nowych kształtów, zapachów i kolorów.

Aby w pełni doświadczyć atmosfery miasta, odwiedzimy jedne z najważniejszych dzielnic i obiektów. Kiedy poczujemy, że wystarczy nam wrażeń, wyruszymy do Agry, aby zobaczyć to, co dotychczas było nam znane tylko z obrazków – jeden z siedmiu cudów świata, Taj Mahal!

Podczas pobytu w Nowym Delhi i Agrze poznamy koncepcję dosz ajurwedyjskich, a także dowiemy się więcej o Vacie doszy i jej wpływie na nasze ciało oraz umysł. 

Waranasi

PITTA | HINDUIZM

Naszym kolejnym przystankiem będzie starożytne miasto Waranasi. Odwiedzając magiczną kolebkę religijną wyznawców hinduizmu, poznamy bliżej jego historię, zwyczaje i kulturę.

Podróż do Waranasi będzie również wyprawą ku intensyfikacji doznań, tylko po to, aby doświadczyć pełnej transformacji. To właśnie tutaj doświadczymy elementu ognia jako kluczowego aspektu ceremonii przejścia. Przyglądając się hinduskim rytuałom pogrzebowym, będziemy zastanawiać się nad tematyką śmierci i odrodzenia.

W Waranasi dowiemy się także więcej o ajurwedyjskiej Pitta Doszy oraz jej wpływie na nasz dobrostan.

Bodh Gaya

KAPHA | BUDDYZM

Naszym kolejnym przystankiem będzie cel pielgrzymek wyznawców Buddyzmu – Bodh Gaya. To tutaj złapiemy oddech, znajdziemy uziemienie i zatopimy się w spokoju, który niesie ze sobą buddyzm. Podczas pobytu w tym świętym miejscu będziemy podążać śladami Buddy i poznawać kulturę oraz zwyczaje wynikające z jego nauk.


Czas spędzony w Bodh Gaya to moment, w którym doświadczymy Indii z nowej perspektywy. Po podróży przez pełne gwary miasta przeniesiemy się w wiejskie krajobrazy, aby przyglądać się prostocie życia mieszkańców wsi.

 

W Bodh Gaya poznamy również odżywczy wpływ na ciało ajurwedyjskiej Kapha Doszy oraz nauczymy się, jak utrzymać ją w równowadze za pomocą narzędzi, które daje nam joga i ajurweda.

Rishikesh

INTEGRACJA | YOGA

Naszym ostatnim przystankiem będzie stolica jogi usytuowana nad samym Gangesem u podnóży Himalajów. Podczas pobytu w Rishikeshu oddamy procesowi integracji zebranych doświadczeń.


Odwiedzimy światowej sławy aszramy jogińskie, weźmiemy udział w ceremoniach pożegnania słońca i udamy się na wycieczkę w góry, aby przywitać słońce budzące się znad Himalajów.


W Rishikeshu dokonamy również ostatecznej ewaluacji naszych konstytucji ajurwedyjskich podczas spotkania z lekarzem ajurwedy. To tutaj doświadczymy relaksującego masażu ajurwedyjskiego i dowiemy się, jakie są ogólne zalecenia ajurwedy i jogi dla naszego organizmu

Pilotka wyprawy

AP PATRYCJA SADOWSKA

Patrycja jest certyfikowaną przewodniczką do zdrowia, posiadająca wyższe wykształcenie z medycyny indyjskiej – Ajurwedy. Jej praca zakorzeniona jest nie tylko w wieloletnich zagranicznych studiach ajurwedy, ale również w doświadczeniach zebranych podczas praktyki w Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Patrycja od 5 lat nieprzerwanie prowadzi indywidualne terapie, organizuje wyjazdy szkoleniowe i prozdrowotne, a także kursy stacjonarne oraz online.

„Wierzę, że wszyscy zasługujemy na życie w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Dlatego zapraszam na wspólną podróż, podczas której każdy będzie miał możliwość zaprzyjaźnienia się z własnym ciałem i aktywowania zdolności do samoleczenia.”

Patrycja Sadowska

Dowiedz się więcej

PRZYGODA W INDIACH PÓŁNOCNYCH

Czy Ciebie też wołają Indie? Powiedz nam, jak Cię znaleźć, a gdy tylko ustalimy dokładną datę wyprawy, odezwiemy się do Ciebie. Zostańmy w kontakcie!