Co, gdzie i kiedy?

INFORMACJE OGÓLNE

 • 06 – 21 KWIETNIA 2024
  • 3975 EUR (Bilety lotnicze w cenie) 
  • 14 dni kompleksowej Odnowy Biologicznej w centrum Ajurwedy

 • 12 – 25 WRZEŚNIA 2024 
  • 3270 EUR (Bilety lotnicze w cenie) 
  • 7 dni podstawowej Odnowy Biologicznej i 5 dni zwiedzenia Kerali

< Zapisy trwają>

Czym jest Odnowa w Indiach Południowych?

ZDROWIE OPTYMALNE

Zgodnie z naukami medycyny indyjskiej, nasze ciało jest niezwykłą maszyną organiczną, którą należy regularnie konserwować. W Ajurwedzie proces ten nazywa się Panchakarmą, a jego celem jest oczyszczenie organizmu i przywrócenie równowagi między siłami energetycznymi. Panchakarma to nie tylko terapia służąca do utrzymania równowagi, ale również fundamentalne narzędzie w ajurwedyjskim leczeniu chorób.

Odnowa w Indiach Południowych to zaproszenie do stolicy Ajurwedy, usytuowanej nad Morzem Arabskim, gdzie poprzez masaże, zabiegi, specjalnie opracowaną dietę, lekcje jogi i medytacje, w pełni zanurzysz się w dobrociach tej starożytnej medycyny i otrzymasz szansę na osiągnięcie optymalnego zdrowia.

YouTube player

Dla kogo?

 • Każdego kto czuje, że czas zadbać o siebie
 • Każdego kto jest przepracowany
 • Każdego komu brakuje energii i motywacji
 • Każdego komu czasem dokucza zdrowie
 • Każdego kto nie lubi zimy i cierpi na brak witaminy DProgram Odnowy

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jakie zabiegi mogą być zaproponowne?

TERAPIE AJURWEDYJSKIE

  MASAŻ „TRZECIEGO OKA”

  Masaż “trzeciego oka” za pomocą ciepłego oleju nieustannie cieknącego z garnuszka na okolice czoła. Zabieg ma działanie głęboko relaksujące i odmładzające. Często wprowadza pacjentów w odmienne stany świadomości.

  – Shirodhara

  OLEJOWANIE USZU

  Zmniejsza napięcie w szczękach i karku, oczyszcza uszy z zalegającej woskowiny, poprawia słuch i krążenie w obrębie głowy.

  – Karna Poorana

  MASAŻ OLEJEM

  Technika wspomagająca układ krwionośny i limfatyczny, stymulująca skórę i mięśnie, przyspieszająca odnawianie się komórek poprzez eliminację toksyn. Abhyanga usuwa głębokie napięcia, odpręża system nerwowy i zwiększa siły witalne organizmu.

  – Abhyanga

  KOMORA PAROWA

  Ogrzewanie ciała za pomocą komory parowej, czy gorących kamieni. Często stosowana po masażu olejami – wspomagająca ich wchłanianie.

  – Swedana

  KĄPIEL OCZU W OLEJU

  Usuwa napięcie w gałkach ocznych, ból, pieczenie i zmęczenie oczu, poprawia ostrość widzenia. Procedura zalecana osobom regularnie pracującym przy ekranach.

  – Netra Tarpana

Wyżywienie

CO BĘDZIEMY JEDLI

Podczas podróży do Indii południowych poznamy kuchnię indyjską z dwóch różnych perspektyw. W Forcie Kochi odwiedzimy tradycyjne restauracje indyjskie, gdzie zasmakujemy lokalnych specjałów, a w ośrodku Ajurwedy doświadczymy korzyści płynących z diety skrojonej na potrzeby organizmu.

*Oferowane posiłki będą w pełni wegetariańskie. 

Zakwterowanie

GDZIE BĘDZIEMY SPALI

Podczas nadszego pobytu w Forcie Kochi zatrzymamy się w 4-gwizdkowym hotelu z resuracją i basenem.

W Centrum Ajurwedy usytuowanam nad Oceanem Indysjksim, nocować będziemy w domach otoczonych tropikalną roslinością. Każdy domek posida własną ładzienke i taras. W ośrodoku do naszej dyspozycji będą min. prywatana plaża, basen, sala do jogi i kort tenisowy.

*Oferujemy zakwaterowanie w pokojach/domkach 2-osobowych.

Pilotka wyprawy

AP PATRYCJA SADOWSKA

Patrycja jest certyfikowaną przewodniczką do zdrowia, posiadająca wyższe wykształcenie z medycyny indyjskiej – Ajurwedy. Jej praca zakorzeniona jest nie tylko w wieloletnich zagranicznych studiach Ajurwedy, ale również w doświadczeniach zebranych podczas praktyki w Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Patrycja od 5 lat nieprzerwanie prowadzi indywidualne terapie, organizuje wyjazdy szkoleniowe i prozdrowotne, a także kursy stacjonarne oraz online.

„Wierzę, że wszyscy zasługujemy na życie w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Dlatego zapraszam na wspólną podróż, podczas której każdy będzie miał możliwość zaprzyjaźnienia się z własnym ciałem i aktywowania zdolności do samoleczenia.”

Patrycja Sadowska

Dowiedz się więcej

ODNOWA W INDIACH POŁUDNIOWYCH

Powiedz nam jak Cię znaleść, a my prześlemy do Ciebie broszurę z informacjami dotyczącymi kolejnych wypraw.

[mc4wp_form id=”3720″]