Odnowa w Indiach Południowych z Ajurwedą

WRZESIEŃ 2024 | MARZEC/KWIECIEŃ 2025

Daj sobie możliwość powrotu do pełni zdrowia i szczęścia, poddając się ajurwedyjskiej odnowie biologicznej w ośrodku położonym nad Morzem Arabskim w Indiach Południowych.

Pomóż nam zadbać o te obszary własnego ciała, umysłu i duszy, które dotąd były zaniedbane, i spojrzyj na świat z zupełnie nowej perspektywy.

„Szczęście jest skutkiem zdrowia, a zdrowie rezultatem czasu, który poświęcamy naszemu ciału.”

Co, gdzie i kiedy?

INFORMACJE OGÓLNE

 • 13 – 27 WRZEŚNIA 2024 
  • 3360 EUR (Bilety lotnicze w cenie) 
  • 7 dni podstawowej Odnowy Biologicznej i 5 dni zwiedzenia Kerali
  • Miejsce pobytu: Ajurwedyjskie Centrum Odnowy Biologicznej i Fort Kochi – Kerala, Indie Południowe
 • 22 MARCA – 06 KWIETNIA 2025
  • 4260 EUR (Bilety lotnicze w cenie) 
  • 14 dni kompleksowej Odnowy Biologicznej w centrum Ajurwedy (Panchakarma)
  • Miejsce pobytu: Ajurwedyjskie Centrum Odnowy Biologicznej – Kerala, Indie Południowe

< Zapisy trwają>

Czym jest Odnowa z Ajurwedą?

RÓWNOWAGA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA

Zgodnie z naukami medycyny indyjskiej, nasze ciało jest niezwykłą maszyną organiczną, którą należy regularnie konserwować, aby utrzymać jej optymalne funkcjonowanie. Dla maksymalnej efektywności tego procesu, zwłaszcza w przypadku występowania powikłań zdrowotnych, zaleca się skorzystanie z programu Panchakarma w specjalnie dedykowanej klinice ajurwedy.

Wyjazd do Indii Południowych to szansa na przeniesienie się do magnetyzującej stolicy Ajurwedy – Kerali i doświadczenie tradycyjnej odnowy biologicznej w malowniczym centrum leczniczym usytuowanym nad Morzem Arabskim. Tam, dzięki masażom ajurwedyjskim, zabiegom, lekcjom jogi i medytacjom, oraz diecie dostosowanej do Twoich potrzeb, odzyskasz równowagę ciała, umysłu i ducha, aby po powrocie do domu cieszyć się jeszcze bardziej jakościowym życiem.

Dlaczego odnowa?

TWOJE POWODY

SKUTECZNA

Korzyści płynące z udziału w Odnowie z Ajurwedą są już odczuwalne pod koniec trwania programu, a ponieważ wpływa ona także na poprawę dotychczasowych nawyków, niesie za sobą pozytywny impakt na przyszłość.

ZRÓWNOWAŻONA

Wszystkie elementy programu odnowy są dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci równowagę pod koniec pobytu w klinice oraz przygotować Cię do optymalnego funkcjonowania po powrocie do domu.

NATURALNA

Odnowa oparta jest wyłącznie na naturalnych terapiach, produktach i ziołach, zapewniając szacunek dla Twojego ciała oraz dla środowiska, z którego się wywodzi i od którego jest zależne. Dzięki temu minimalizuje występowanie skutków ubocznych.

Zobacz filmik

POCZTÓWKA Z OSTATNIEJ WYPRAWY

YouTube player

Co mówią inni?

OPINIE TYCH, KTÓRZY JUŻ SPRÓBOWALI

  Patrycja zaraziła mnie Ajurwedą podczas warsztatów „Joga i Ajurweda” gdzie w bardzo przystępny sposób zaszczepiła podstawowe koncepty i dała narzędzia które dobrze sprawdzają się w pełnym tempa życiu. Kolejnym etapem były indywidualne konsultacje, gdzie dostałam narzędziownik skrojony na moja miarę i sporą porcję inspiracji, która ostatecznie zaprowadziła mnie do Indii. Tam, z niesamowitym wsparciem Patrycji doświadczyłam Ajurwedy u źródła. O tym można opowiadać by długo – ale na pewno po tym wyjezdzie nic już nie jest takie samo! I dobrze! 🙂 Dziękuję Patrycja <3

  – Agata L.

  Świetna wyprawa do Indii, polecam bardzo wypoczynkowo i prozdrowotnie. Cudowna podróż do siebie, budowanie samoświadomości i wpływanie na swoje życie :)) Czułam się zaopiekowana w każdym momencie tej podróży. Bardzo dziękuję Patrycjo :)) Za rok wracam :))

  – Sylwia W.

  Słowami nie jestem w stanie podziękować Patrycji Sadowskiej za jej wspaniałe, merytorycznie i arcyciekawie wykłady i warsztaty z Ajurwedy prowadzone w mojej Szkole Jogi. Uczestniczki i ja dzięki Patrycji klarownym przekazom zyskałyśmy wiedzę o tym, jak wprowadzić równowagę i harmonię do swojego życia. To działa! Z całego serca dziękuję i polecam!

  – Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej

  Cudowna holistyczna Terapeutka. Pomoże Wam w powrocie do zdrowia. Polecam całym sercem!

  – Aleksandra K.

  Ajurweda jest ścieżką, na której odkrywasz to kim jesteś. Jakie jest twoje ciało i umysł. To piękna przygoda, do której zaprosi Cię Patrycja. Z całego serca polecam spotkania na żywo i konsultacje on-line. Dzięki nim nie walczę ze sobą, próbuję z uważnością słuchać siebie i współpracować.

  – Dagmara W.

Czym jest Panchakarma?

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Słowo „Panchakarma” oznacza pięć zabiegów, których celem jest oczyszczenie organizmu i przywrócenie równowagi pomiędzy siłami energetyczno-fizjologicznymi odpowiedzialnymi za ogólny stan zdrowia.

Podczas Panchakarmy uczestnikom zaleca się oddalenie się od zgiełku codziennego życia i zanurzenie w świecie przyrody. To czas, aby poddać się specjalnej diecie, terapiom i ćwiczeniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb na podstawie zaleceń profesjonalnych lekarzy ajurwedy.

Panchakarma to nie tylko narzędzie ajurwedyjskie służące do utrzymania równowagi i prewencji przed chorobami u osób zdrowych, ale również fundamentalne narzędzie w ajurwedyjskim leczeniu chorób.

Panchakarmę szczególnie zaleca się w przypadkach takich jak:

 • Zaburzenia trawienia
 • Problemy z ciśnieniem krwi
 • Otyłość
 • Problemy ze skórą
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby tarczycy
 • Cukrzyca
 • Artretyzm
 • Problemy z układem nerwowym

Ponieważ program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, lekarze są w stanie poprawić jakość życia nawet w przypadku schorzeń, które nie zostały wymienione powyżej.

Masz pytania dotyczące swojej sytuacji zdrowotnej i Odnowy z Ajurwedą?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrozumieć, co Ajurweda może zaoferować w Twoim przypadku.

Wyżywienie

CO BĘDZIEMY JEDLI

W ośrodku Ajurwedy doświadczymy korzyści płynących ze zrównoważonej kuchni ajurwedyjskiej oraz diety dostosowanej do potrzeb naszego organizmu. Potrawy będą podawane w formie bufetu szwedzkiego lub, na nasze życzenie i po konsultacji z lekarzem dietetykiem, będą selekcjonowane i serwowane do stolika.

Dodatkowo, podczas wyprawy we wrześniu i pobytu w Forcie Kochi, będziemy mieli okazję odwiedzenia tradycyjnych restauracji indyjskich i rozsmakowania się w lokalnych specjałach.

*Organizatorzy oferują 3 wegetariańskie posiłki dziennie.

Zakwterowanie

GDZIE BĘDZIEMY SPALI

W ośrodku Ajurwedy nocować będziemy w domach otoczonych tropikalną roślinnością. Każdy domek posiada własną łazienkę i taras. W ośrodku do naszej dyspozycji będą m.in. prywatna plaża, basen, sala do jogi i kort tenisowy.

Dodatkowo podczas wyprawy we wrześniu i pobytu w Forcie Kochi, zatrzymamy się w 4-gwiazdkowym hotelu z basenem, usytuowanym w centrum miasteczka.

*Oferujemy zakwaterowanie domkach/pokojach dwuosobowych, a za dodatkową opłatą również w jednoosobowych.

Zwiedzanie

CO ZOBACZYMY

Podczas wyprawy we wrześniu i pobytu w Forcie Kochi, będziemy mieli okazję lepiej poznać kulturę Kerali poprzez zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasteczka, takich jak lokalny targ z przyprawami i świątynie. Wspólnie udajemy się również do teatru oraz na rejs łodziami po rozlewiskach Kerali.

W trakcie wyjazdu kwietniowego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w atrakcjach organizowanych przez klinikę Ajurwedy.

Specyfikacja ceny

WRZESIEŃ 2024 • 3360 EUR
MARZEC/KWIECIEŃ 2025 • 4260 EUR

⫸ Bilety lotnicze z Polski do Indii

⫸ Zakwaterowanie w dwuosobowych domkach/pokojach

⫸ Trzy wegetariańskie posiłki dziennie wraz z napojami

⫸ Codzienne konsultacje z lekarzem ajurwedy

⫸ Dwie godziny zabiegów ayjurwdeyjskich dziennie

⫸ Zioła i suplementy wspomagające program odnowy

⫸ Zajęcia jogi, medytacji i pranajamy

⫸ Ubrania zabiegowe i ręczniki

⫸ Opieka tłumacza i polskiego terapeuty ajurwedy

⫸ Lekcje ajurwedy, spotkania grupowe i kręgi

Dziennik podróży do dokumentacji Twoich doświadczeń

⫸ Torba z upominkami

⫸ Ubezpieczenie podróżne

⫸ *Podczas wyjazdu wrześniowego zwiedzanie Fortu Kochi i okolic, zakupy oraz uczestnictwo w wydarzeniach kulturowych.

Pilotka wyprawy

AP PATRYCJA SADOWSKA

Patrycja jest certyfikowaną przewodniczką do zdrowia, posiadająca wyższe wykształcenie z medycyny indyjskiej – Ajurwedy. Jej praca zakorzeniona jest nie tylko w wieloletnich zagranicznych studiach Ajurwedy, ale również w doświadczeniach zebranych podczas praktyki w Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Patrycja od 5 lat nieprzerwanie prowadzi indywidualne terapie, organizuje wyjazdy szkoleniowe i prozdrowotne, a także kursy stacjonarne oraz online.

„Wierzę, że wszyscy zasługujemy na życie w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Dlatego zapraszam na wspólną podróż, podczas której każdy będzie miał możliwość zaprzyjaźnienia się z własnym ciałem i aktywowania zdolności do samoleczenia.”

Patrycja Sadowska

Dowiedz się więcej

ODNOWA W INDIACH POŁUDNIOWYCH

Czy Ciebie też woła Odnowa w Indiach? Powiedz nam, jak Cię znaleźć, a my prześlemy na Twój adres katalog zawierający szczegółową ofertę dotyczącą kolejnych wypraw, a także informacje o dostępności miejsc oraz sposobie zapisu.