fbpx

Spotkanie kontrolne

420 zł

Spotkanie indywidualne online, podczas którego, za pomocą narzędzi Ajurwedy, praca Twojego ciała i umysłu zostaną poddane ewaluacji, w celu wyznaczenia kluczowych dla osiągnięcia optymalnego zdrowia wskazówek dotyczących diety i stylu życia, a także z w razie potrzeby ziół i terapii ajurwedyjskich.

> Spotkanie Online <

Co, gdzie i kiedy?

SZCZEGÓŁY SOTKANIA

 • Czas: 60 minut
 • Cena: 420 zł
 • Ewaluacja obecnego funkcjonowania Twojego organizmu (Vikriti)
 • Od 8 do 10 nowych lub zmodyfikowanych zaleceń tereputycznych
  • Zalecenia dotyczące diety
  • Zalecenia dotyczące stylu życia
  • Ewentualnie zalecenia dotyczące terapii ajurwedyjskich
  • Ewentualnie zalecenia dotyczące ziół
 • Ewentualnie przepisy na dania z kuchni ajurwedyjskiej 
 • Tabela pokarmów zalecanych dla bieżącego sezonu i Twojego typu ciała

< Spotkanie Online >

Ajurweda Kalendarz

Dla kogo?

SPRAWDŹ SIĘ

 • Dla tych, którzy rozpoczęli terapię z Ayu Healing w ciągu ostatnich 3 – 4 miesięcy. 
 • Dla tych, którzy gotowi są kontynuować swoją przygodę z Ajurwedą.
 • Dla tych, którzy chcą przygotować się na nadejście nowego sezonu. 
 • Dla tych, którzy myślą o założeniu rodziny.
 • Dla tych, którzy przygotowują się do specjalnego wydarzenia np. zawody sportowe, daleka podróż, operacja. 

A co mówią o spotkaniach?

OPINIE TYCH KTÓRZY JUŻ SPRÓWALI

  Patrycja nauczyła mnie jak jeść i co jeść żeby czuć się dobrze. Poza wyborem produktów pasujących do sezonu dla mojej doszy nie mam żadnych ograniczeń i trzymam wagę! A jeżeli zdarzy mi się, gdzieś zbłądzić “jedzeniowo” to przeprowadzi przez detoks. Polecam!

  – Basia K.

  Cudowna holistyczna Terapeutka. Pomoże Wam w powrocie do zdrowia. Polecam całym sercem!

  – Aleksandra K.

  Ajurweda jest ścieżką, na której odkrywasz to kim jesteś. Jakie jest twoje ciało i umysł. To piękna przygoda, do której zaprosi Cię Patrycja. Z całego serca polecam spotkania na żywo i konsultacje on-line. Dzięki nim nie walczę ze sobą, próbuję z uważnością słuchać siebie i współpracować.

  – Dagmara W.

  Patrycja jest bardzo skuteczną terapeutką, dzięki której udało mi się poprawić pracę całego mojego organizmu. Dzięki jej radom i wsparciu rozwiązałyśmy problemy, w których lekarze medycyny zachodniej okazali się dla mnie nieskuteczni. Jej wskazówki stały się dla mnie nawykami, które wprowadziłam w życie na stałe, długotrwale poprawiając moje samopoczucie. Z czystym sumieniem polecam konsultacje z tą wspaniałą osobą!

  – Małgorzata N.

Jak to działa?

CO, GDZIE, JAK I KIEDY

 1. Zapisz się!
  Wybierz termin spotkania z kalendarza i zatwierdź przyciskiem „Confirm”. Następnie uzupełnij wymagane pola i zatwierdź przyciskiem „Schedule Event”Po przekierowaniu na naszą stronę internetową potwierdź rezerwację opłatą.
 2. Przygotuj się do spotkania:
  Aby przygotować się do spotkania postępuj zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w wiadomość e-mail.
 3. Spotkanie:
  Podczas spotkania na platformie Zoom określimy Twoją konstytucję ajurwedyjską (Prakriti), odkryjemy zachwiania równowagi (Vikriti), odpowiemy na Twoje pytania oraz wspólnie ustalimy, których zaleceń terapeutycznych będziesz od tej pory przestrzegać.
 4. Zalecenia i pytania:
  Pierwsze zalecenia otrzymasz na zakończenie pod koniec spotkania, a dokładny program terapii ajurwedyjskiej prześlemy do Ciebie drogą mailową. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiemy podczas podsumowującej rozmowy telefonicznej (spotkanie postawowe, rozszerzone i kontrolne; 15 – 20 min.) lub za pośrednictwem wiadomości e-mail (spotkanie zapoznawcze).

Dostępne terminy

TWOJE MOŻLIWOŚCI

Kto prowadzi terapie?

PRZEWODNICZKA PO MEDYCYNIE INDYJSKIEJ

Hej! Nazywam się Patrycja Sadowska i jestem certyfikowaną przewodniczką do zdrowia, posiadająca wyższe wykształcenie z medycyny indyjskiej – Ajurwedy.

Moja praca zakorzeniona jest nie tylko w wieloletnich zagranicznych studiach Ajurwedy, ale również w doświadczeniach zebranych podczas praktyki w Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Wierzę, że wszyscy zasługujemy na doświadczanie życia w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Chciałabym zaprosić Was w podróż, podczas której, dzięki mądrości Ajurwedy, zaprzyjaźnicie się ze swoim ciałem i aktywujecie zdolność do samoleczenia. Gotowi?

– Patrycja Sadowska

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS