fbpx

Zdrowie zaczyna się od zrozumienia naszego miejsca w ekosystemie.

Nazywam się Patrycja Sadowska i jestem profesjonalną terapeutką Ajurwedy, posiadającą wyższe wykształcenie ajurwedyjskie.

Ukończyłam wieloletnie studia na Delight Academy of Ayurvedic Studies w Amsterdamie, kursy na Europejskim Instytucie Studiów Ajurwedyjskich oraz Arya Ayurveda Academia, a także praktyki w szpitalu ajurwedy Sreekrishna Ayurveda Chikitsa Kendram w Indiach.

Zajmuję się szkoleniami z zakresu medycyny ajurwedyjskiej, organizacją wyjazdów do Indii, a także indywidualną terapią zdrowotną.

Wierzę, że wszyscy zasługujemy na doświadczanie życia w pełnym potencjale – bez zmartwień, stresu i chorób. Chciałabym zaprosić Was w podróż, podczas której, dzięki mądrości Ajurwedy, zaprzyjaźnicie się ze swoim ciałem i aktywujecie zdolność do samoleczenia. Gotowi?

Och chwileczkę, jak się tutaj znalazłam?

Moja historia zaczęła się w Polsce, gdzie urodziłam się i wychowałam. Od najmłodszych lat nieustannie interesowały mnie wszystkie aspekty doświadczenia życia. Ze względu na szerokie zainteresowania i dziesiątki różnych pasji studiowałam na kilku kierunkach, takich jak prawo, krawiectwo, czy projektowanie ubioru.

Ten ostatni kurs miał znaczący wpływ na moje życie. Częste obcowanie ze światem mody i związana z tym obligacja utrzymania smukłej sylwetki, zrodziły moje zainteresowanie tym co powinno znajdować się talerzu.

W celu utrzymania idealnej wagi, próbowałam wszystkich możliwych diet „uniwersalnych”, takich jak liczenie kalorii, dieta niskowęglowodanowa, dieta Dukana, post, dieta wegetariańska, witarianizm, dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.

Niestety, nauka i doświadczanie tak wielu, często odmiennych modeli odżywienia, zamiast korzyści przyniosły mi dietetyczną dezorientację. Wtedy właśnie Ajurweda przyszła mi z pomocą. Przez lata studiów na Akademii Ajurwedy w Amsterdamie i wielu podróżach do Indii, nauczyłam się jak słuchać i odpowiadać na potrzeby własnego organizmu, dzięki czemu powróciłam do równowagi i stałam się szczęśliwszą wersją siebie.

A teraz? Teraz czuję zaszczyt, mając możliwość wspierania innych podczas budowania zdrowej relacji z własnym ciałem i środowiskiem. Robię to przy pomocy narzędzi, które daje nam właśnie Ajurweda.

Patrycja Sadowska

Moja edukacja

STUDIA I KURSY AJURWEDY